Tytuł Ogłoszenia:

Dietetyk

Dodano: 2017-10-25 20:24:04

Kontakt:

Agata Szalewska

501061362

dietetyka

Dieta na medal oferuje żywienie osób aktywnych, jak również w różnych jednostkach chorobowych.
Oferuje:
• Konsultacje dietetyczne,
• Układanie planów żywieniowych (medycznych i sportowych),
• Diety i konsultacje w zakresie żywienia klinicznego m.in. w cukrzycy, zaburzeniach przewodu pokarmowego, tarczycy, układu krążenia, otyłości i wielu innych chorobach,
• Analizę składu ciała wraz z jej omówieniem oraz analizę witamin i składników mineralnych,
• Doradztwo żywieniowe dla Sportowców,
• Wykłady / szkolenia / warsztaty z zakresu dietetyki, zdrowego żywienia m.in. dla osób aktywnych fizycznie oraz z jednostkami chorobami (szkolenia prowadźmy w całej Polsce)

,,Dziś zadbaj o zdrowie,byś nie musiał o nim marzyć, gdy będziesz w niemocy’’. Pliniusz Starszy

Dietetyk Kliniczno-Sportowy mgr Agata Szalewska

Kilka słów o mnie – poznajmy się ;)

Jestem dietetykiem z doświadczeniem w indywidualnej pracy z pacjentem. Efektem tego jest poprawa stanu zdrowia, normalizacja masy ciała i lepsze samopoczucie pacjenta oraz trwała zmiana nawyków żywieniowych. Moją pasją jest również bieganie. Ukończyłam dietetykę na wydziale Żywności i Żywienie Człowieka na SGGW w Warszawie, jak również Żywienie i Wspomaganie w Sporcie na AWF. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Pracowałam z pacjentami w szpitalu na oddziale Diabetologii, jak również na oddziale Chorób metabolicznych w Poznaniu. Miałam styczność z żywieniem dojelitowym i pozajelitowym w Puszczykowie na oddziale Paliatywnym. Od trzech latach pracuję indywidualnie z pacjentami, edukuję ludzi również poprzez pisanie artykułów o zdrowiu dla ,,Życia Rawicza’’. Bardzo często poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach, ponieważ mój zawód, to moja pasja.

Agata Szalewska

  Główne zdjecie: